Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
25 sep 9:30 Wijster JO11-1JM De Weide JO11-4
25 sep 9:30 Wijster JO9-1JM Tiendeveen JO9-1JM
25 sep 10:30 ST Pesse/Wijster JO15-1 HZVV JO15-2
25 sep 10:30 ST Pesse/Wijster MO15-1 ST FC Meppel/Alcides MO15-1
25 sep 11:00 HHCombi JO13-1 ST Pesse/Wijster JO13-1
25 sep 11:00 Sweel JO11-2JM Wijster JO11-2JM
25 sep 14:00 De Blesse JO17-1 ST Pesse/Wijster JO17-1
26 sep 10:00 Gieten 4 (zon) Wijster 2 (zon)
26 sep 10:00 SVDB 1 (zon) Wijster 3 (zon)
26 sep 10:00 Wijster 4 (zon) vv Stânfries 3 (zon)
26 sep 14:00 Buinen 1 (zon) Wijster 1 (zon)
2 okt 9:00 Noordscheschut JO15-1JM ST Pesse/Wijster JO15-1
2 okt 9:00 ST Pesse/Wijster JO15-2 vv Stânfries JO15-1
2 okt 9:00 ST Pesse/Wijster JO13-1 Ruinen JO13-1
2 okt 9:00 Pesse JO11-2JM Wijster JO11-1JM
2 okt 9:00 Wijster JO11-2JM Raptim JO11-3
2 okt 9:00 SJO FC Coevorden MO15-1 ST Pesse/Wijster MO15-1
2 okt 9:30 Wijster JO9-1JM Fit Boys JO9-2
2 okt 10:30 ST Pesse/Wijster JO17-1 SC Genemuiden JO17-3
3 okt 10:00 v.v. Diever-Wapse 3 (zon) Wijster 4 (zon)
3 okt 10:30 Wijster 2 (zon) HHCombi 2 (zon)
3 okt 10:30 Wijster 3 (zon) LEO (Loon) 4 (zon)
3 okt 14:00 Wijster 1 (zon) VV Sleen 1 (zon)
9 okt 9:00 ST Pesse/Wijster JO13-1 Smilde'94 JO13-1
9 okt 9:00 SJO NKvvProtos JO11-1 Wijster JO11-2JM
9 okt 10:00 Noordscheschut JO9-2JM Wijster JO9-1JM
9 okt 10:30 ST Pesse/Wijster JO15-1 HHCombi JO15-1
9 okt 10:30 SJO HH'97 JO15-1 ST Pesse/Wijster JO15-2
9 okt 10:30 SJO JVZ JO11-2 Wijster JO11-1JM
9 okt 11:45 ST Pesse/Wijster MO15-1 Noordscheschut MO15-1
9 okt 12:20 SJO OFW JO17-1 ST Pesse/Wijster JO17-1
10 okt 10:00 Asser Boys 4 (zon) Wijster 3 (zon)
10 okt 10:00 BEW 3 (zon) Wijster 4 (zon)
10 okt 10:30 Wijster 2 (zon) Rolder Boys 4 (zon)
10 okt 14:00 Wijster 1 (zon) VIOS (O) 1 (zon)
16 okt 11:00 Sweel JO9-2JM Wijster JO9-1JM
17 okt 12:00 Annen 3 (zon) Wijster 2 (zon)
17 okt 14:00 KSC 1 (zon) Wijster 1 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!